SVOPAP vzdělávací centrum, rekvalifikace v oblasti chovatelství zvířat

Svopap vzdělávací centrum

PODZIM 2017 – JARO 2018

VĚNUJTE REKVALIFIKACI
 Pokud chcete skutečně originální dárek, můžete někomu věnovat rozšíření dovedností nebo přímo rekvalifikaci! Objednávky na dárkový poukaz na kurz nebo seminář přijímá Tereza Svobodová,
telefon: 721 854 189,
tereza.svobodova@svopap.cz

NOVÉ SEMINÁŘE V NABÍDCE!
 Nově nabízíme jednodenní semináře Foto seminář v ZOO Plzeň a Masáže koní.

 Rozšiřujeme nabídku jednodenních seminářů o Setkání s neznámým psem, který je možno zahrnout jako „profesní školení“.

 Na semináře Masáže psů navazuje nástavbový seminář Masáže psů II.

• NOVĚ jsme zařadili do nabídky VÍCEDENNÍ SEMINÁŘE, a to 4denní seminář Základy všestranného výcviku psa / Doplňková praxe pro kurz Chov a výcvik psů.

 Dalšími vícedenními semináři v naší nabídce byly 3denní Základy výchovy a výcviku štěněte a mladého psa a 4denní Praktický výcvik záchranářského psa.UŽITNÉ VZORY:

Svopap

Svopap

Svopap

SvopapPORTRÉTY ZVÍŘAT

OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Ochrana osobních údajů zákazníka


Každý zájemce o nákup nebo objednání zakázky musí poskytnout jméno, adresu a telefonní číslo, které jsou nezbytné k uzavření obchodu. Tyto údaje budou využity výhradně k tomuto účelu a nebudou poskytnuty třetím osobám.


2. Objednávka

Objednávka musí být provedena prostřednictvím našeho objednávkového formuláře nebo přímo e-mailem na adresu: svopap@svopap.cz. Objednávka musí obsahovat název obrazu, číslo obrazu a jeho rozměr, vybraný způsob úhrady. Následně bude přijetí objednávky mailem i potvrzeno.


3. Dodání zboží, poštovné

Zásilka poštou nebo dodávkovou službou. K ceně zboží bude připočteno poštovné a balné. Platba je provedena předem na účet: 153517473/0600 (GE Money Bank, a.s.; jako variabilní symbol uveďte číslo obrazu) nebo na dobírku.

Přesahuje-li cena zásilky 4000 Kč nebo při zakoupení 2 originálních obrázků nebo při platbě předem NEPLATÍTE poštovné ani balné.

Zákazník je povinen si dodané zboží řádně převzít; viditelně poškozenou zásilku je nutno odmítnout.


4. Záruka

Záruka na dodané zboží se řídí Novým občanským zákoníkem.