SVOPAP vzdělávací centrum, rekvalifikace v oblasti chovatelství zvířat

Svopap vzdělávací centrum

PODZIM 2017 – JARO 2018

VĚNUJTE REKVALIFIKACI
 Pokud chcete skutečně originální dárek, můžete někomu věnovat rozšíření dovedností nebo přímo rekvalifikaci! Objednávky na dárkový poukaz na kurz nebo seminář přijímá Tereza Svobodová,
telefon: 721 854 189,
tereza.svobodova@svopap.cz

NOVÉ SEMINÁŘE V NABÍDCE!
 Nově nabízíme jednodenní semináře Foto seminář v ZOO Plzeň a Masáže koní.

 Rozšiřujeme nabídku jednodenních seminářů o Setkání s neznámým psem, který je možno zahrnout jako „profesní školení“.

 Na semináře Masáže psů navazuje nástavbový seminář Masáže psů II.

• NOVĚ jsme zařadili do nabídky VÍCEDENNÍ SEMINÁŘE, a to 4denní seminář Základy všestranného výcviku psa / Doplňková praxe pro kurz Chov a výcvik psů.

 Dalšími vícedenními semináři v naší nabídce byly 3denní Základy výchovy a výcviku štěněte a mladého psa a 4denní Praktický výcvik záchranářského psa.UŽITNÉ VZORY:

Svopap

Svopap

Svopap

SvopapOHLASY NA KURZY A SEMINÁŘE


SEMINÁŘ „SETKÁNÍ S NEZNÁMÝM PSEM“

V období 11. až 21. září 2015 uspořádali lektoři společnosti SVOPAP, s. r. o., pět seminářů s názvem „Setkání s neznámým psem“ pro společnost ČEZ Distribuční služby, s. r. o.
Seminář „Setkání s neznámým psem“

Semináře se uskutečnily v Nýřanech u Plzně, Ústí nad Labem, Studénce u Ostravy, Smiřicích u Hradce Králové a Liberci. Lektory těchto seminářů byli Ing. Ivona Svobodová, Ph.D., Ing. Roman Končel, Stanislav Novotný a Bohumír Ouřada.

 

Jednodenní semináře byly zaměřeny na reakce a chování terénních pracovníků při setkání s neznámým psem a byly rozděleny na teoretickou část, ve které byli pracovníci seznámeni se zákonnými podmínkami při vstupu na pozemek a chováním psů. Teoretická přednáška byla doplněna mnoha videozáznamy a příklady z praxe. Dále následovala část praktická, v rámci které byla začleněna ukázka kousání psů a reakce osob v krizových situacích při napadení psem a řešení praktických příkladů chování v krizových situacích jednotlivými pracovníky organizace.

 

Akce se setkala s velkým ohlasem ze strany pracovníků ČEZ Distribuční služby, s. r. o., což se odrazilo i v hodnocení akce jednotlivými pracovníky v dotazníku po ukončení semináře.

 

 

Reakce účastníků kurzu na kvalitu semináře v závěrečném dotazníku:

 

Plzeň–Nýřany: „Spousta nových informací“.

 

Ústí nad Labem – Střekov: „Poučné, inspirativní, profesionální přístup lektora, líbilo se mi provedení výuky.“

 

Ostrava–Studénka: „Příjemné vystupování. Nebyl důvod se obávat nedostatečného výkladu k probíranému tématu. Témata byla opravdu ze života a použiji je.“

 

Hradec Králové – Smiřice: „Výborná komunikace mezi účastníky a lektorem. Při práci občas narazím na psa a nyní mám návod, jak se chovat.“

 

Liberec: „Lektor ví, o čem mluví, má velké zkušenosti s výcvikem psa. Školení bylo v příjemném prostředí s možností si vyzkoušet chování psa.“

 

 


kurz STŘÍHÁNÍ A ÚPRAVA PSŮ, říjen 2013 – leden 2014

ZVLÁDLI JSME TO SPOLEČNĚ

Není pochyby o tom, že když se sejde kvalitní skupina lidí, výsledek může být přímo vynikající. Účastníci kurzu Stříhání a úprava psů říjen 2013 – leden 2014 jsou toho skvělým důkazem.
Kaylee

V rámci praxe, kterou kurzisté vykonávali v psím salonu „Eliška“, došlo i na stříhání fenky retrívra – Kaylee. Každý při úpravě přidal ruku k dílu. Někteří koupali, jiní fénovali a další stříhali, přičemž u retrieverů se jedná o poměrně detailní střihačskou práci bez použití strojku. Tato práce je časově náročnější, nicméně u retrívrů nejefektivnější.

Perfektní týmová práce přinesla své zlaté ovoce v podobě vítězství na psí výstavě v Polsku, kde se Kaylee umístila na prvním místě s titulem CWC a získala i titul druhá nejhezčí fena výstavy. Takovýto výsledek je ukázkou bezvadné práce tohoto skvělého ročníku. Nutno však Kayleence přiznat eleganci, s jakou se nechala vystavit svojí majitelkou.

Je naprosto evidentní, že správná a promyšlená úprava psa hraje ve vystavování velikou, možná až dominantní roli. Pokud se správně vyzdvihnou přednosti psa a zároveň skryjí jeho nedostatky, velmi výrazně se zvyšuje šance psa na úspěch. Radost ze zasloužené výhry je skvělou odměnou a projevem uznání pro všechny střihačské pomocníky.

Za tuto dobře odvedenou práci a zábavu při ní děkujeme nejen účastníkům kurzu, ale i jeho organizátorům!