SVOPAP vzdělávací centrum, rekvalifikace v oblasti chovatelství zvířat

Svopap vzdělávací centrum

PODZIM 2017 – JARO 2018

VĚNUJTE REKVALIFIKACI
 Pokud chcete skutečně originální dárek, můžete někomu věnovat rozšíření dovedností nebo přímo rekvalifikaci! Objednávky na dárkový poukaz na kurz nebo seminář přijímá Tereza Svobodová,
telefon: 721 854 189,
tereza.svobodova@svopap.cz

NOVÉ SEMINÁŘE V NABÍDCE!
 Nově nabízíme jednodenní semináře Foto seminář v ZOO Plzeň a Masáže koní.

 Rozšiřujeme nabídku jednodenních seminářů o Setkání s neznámým psem, který je možno zahrnout jako „profesní školení“.

 Na semináře Masáže psů navazuje nástavbový seminář Masáže psů II.

• NOVĚ jsme zařadili do nabídky VÍCEDENNÍ SEMINÁŘE, a to 4denní seminář Základy všestranného výcviku psa / Doplňková praxe pro kurz Chov a výcvik psů.

 Dalšími vícedenními semináři v naší nabídce byly 3denní Základy výchovy a výcviku štěněte a mladého psa a 4denní Praktický výcvik záchranářského psa.UŽITNÉ VZORY:

Svopap

Svopap

Svopap

SvopapO KURZECH


Od svého založení se společnost SVOPAP zaměřuje (specializuje) na vzdělávací programy v oblasti chovatelství zvířat s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Ministerstva zemědělství ČR. Doplňkovou činností SVOPAPu je pořádání seminářů či workshopů, prospěšných pro rozvoj dalších dovedností a vědomostí v oblasti chovu zvířat nebo péče o ně.

 

Prioritní je spolupráce s odborníky významných institucí, jako je např. Česká zemědělská univerzita v Praze; Veterinární klinika Poděbradská – Praha; Zoologické zahrady Praha, Ostrava, Liberec, Ohrada, Plzeň, Dvůr Králové, Děčín, Jihlava, Olomouc; Kynologická brigáda Horské služby ČR; psí škola Psola Liberec; sdružení SRAZ, hřebčín Tomáše Bartáka; Základní škola Zahrádka (speciální škola pro žáky s těžkými kombinovanými vadami při Integračním centru Zahrada na Praze 3); Útulek pro opuštěná zvířata v Tróji a další. Kurzy obsahují teoretickou i praktickou výuku, a to podle požadavků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Výuka teoretických předmětů je převážně koncipována jako víkendové studium (pátek, sobota, neděle) ve stanovených intervalech. Probíhá v pronajatých prostorech České zemědělské univerzity v Praze, Školicího střediska Státního veterinárního ústavu v Praze 6, Toulcova dvora v Praze 10, případně v osvětových částech zoologických zahrad či na dalších smluvních místech podle zaměření pořádaných aktivit.

 

Praktická výuka probíhá ve smluvních zařízeních odpovídajících odbornému zaměření jednotlivých kurzů. Délka a forma kurzů je přizpůsobena rozsahu probírané látky a příslušné akreditaci.

 

Po úspěšném absolvování kurzu a složení závěrečné zkoušky získává účastník osvědčení s celostátní platností. U doplňkového semináře pak potvrzení o účasti.

 

Kurzy jsou určeny zájemcům o zvýšení kvalifikace, kteří dosáhli alespoň základní vzdělání a minimální věk 18 let.

 

Po dobu působení (od srpna 2000) připravil a pořádal SVOPAP různé specializované vzdělávací programy, které měly, stejně tak jako současné rekvalifikační kurzy, připravit účastníky na budoucí vykonávání zvolené činnosti. Ačkoliv některé aktivity nejsou v současnosti z různých důvodů pořádány, věříme, že i tyto kurzy byly pro absolventy přínosem

 

Z rekvalifikačních kurzů s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR to byly například:

 • Chovatel exotických a zájmových zvířat (tento kurz byl nahrazen aktualizovaným „Chovatel zvířat v ZOO“ – nyní pod názvem „Chovatel zvířat se zaměřením na péči v zooprodejnách a zájmových chovech“)
 • Chovatel – ošetřovatel koní
 • Canisinstruktor pro oblast rozvoje osobnosti
 • Chovatel hospodářských zvířat
 • Psovod psa k ochraně osob a majetku
 • Zemědělské činnosti
 •  

  Z kurzů v oblasti DVPP (další vzdělávání pedagogických pracovníků):

 • Možnosti využití psa ve speciálním školství
 • Chov drobných zvířat ve školních podmínkách  » Rekvalifikační kurzy

  » Profesní kvalifikace

  » Semináře